Wylęgarka do jaj elektroniczna półautomat

 

WYLĘGARKA jajek INKUBATOR ELEKTRONICZNY model RO-11 z półautomatycznym obracaniem jaj,  z elektronicznym sterownikiem i wyświetlaczem temperatury.

 
Model ten znany jest w Europie pod włoską marką Borotto.
 
Proponowany przez nas aparat lęgowy do wykluwania jaj ptaków został udoskonalony i dostosowany  do potrzeb wymagających hodowców. Model z najwyższej półki inkubatorów domowych. Inkubator i klujnik w jednym. 
 
Inkubator elektroniczny z systemem bujania jaj Wylęgarka elektroniczna wyświetlacz temperatury Aparat wylęgowy z LCD temperatury i obracaniem jaj system bujania jaj w inkubatorze elektronicznym regulowana pojemność inkubatora elekroniczna profesjonalny wentylator w inkubatorze lęgowym

Inkubator do jajek jest idealny zarówno dla amatorów, początkujących jak i zaawansowanych hodowców.  Idealny inkubator domowy na potrzeby hodowli ptaków ozdobnych i użytkowych, gospodarstw wiejskich i agro-turystycznych oraz dla kół łowieckich. Ze względu na prostą obsługę inkubator ten sprzedajemy także do przedszkoli i szkół w celach dydaktycznych i edukacyjnych. Doskonałe urządzenie do wylęgania piskląt różnych gatunków ptaków: kura, bażant, przepiórka, perlica, paw, kuropatwa, kaczka, gęś, indyk, cietrzew, gołębie. Nadaje się również do wylęgania ptaków śpiewających oraz ptaków egzotycznych.
 
Jeden z najlepszych modeli od 2011 roku, w klasie inkubatorów domowych !!!! 
 
Udoskonalona konstrukcja inkubatora. Produkt zaawansowany technologicznie, najwyższej jakości, stabilny i dokładny sterownik temperatury, półautomatyczne obracanie jaj, duży wyświetlacz zewnętrzny wskazujący temperaturę wewnątrz inkubatora, prosta budowa, doskonały i trwały materiał, łatwa obsługa.
 
Regulowana pojemność inkubatora - patrz tabela poniżej
 

Gatunek
Ułożenie jaj na gniazdach obrotowych
/obracanie półautomatyczne/
Ułożenie jaj na siatce
/obracanie ręczne/
Kura
56 jaj
do 75 jaj
Bażant
56 jaj
do 80 jaj
Paw
na siatce
do 70 jaj
Kaczka
na siatce
do 56 jaj
Indyk
na siatce
do 45 jaj
Gęś
na siatce
do 35 jaj 
Perlica
56 jaj
do 75 jaj
Kuropatwa
56 jaj
do 75 jaj
Cietrzew
56 jaj
do 75 jaj
Przepiórka
56 jaj
do 150-180 jaj

 

Element grzejny w inkubatorze - profesjonalna grzałka o mocy 160W , zabezpieczona siatką ochronną, aby nie poparzyć piskląt. 
 
Temperatura w inkubatorze - Inkubator jest fabrycznie ustawiony (na stałe) na 37,8 ºC. Jest to wymagana przez większość gatunków ptaków temperatura inkubacji. Nie trzeba się martwić o ustawienia temperatury, termostat sam wybierze i utrzyma temperaturę na zadanym poziomie °C. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia w inkubacji, temperatura klucia dla większości gatunków ptaków to właśnie 37,8° C, dlatego każdy inkubator został zaprogramowany na taką temperaturę. 
 
Wentylacja w inkubatorze - cyrkulacja powietrza w inkubatorze jest wymuszona wiatrakiem. Specjalnie zaprojektowany, aerodynamiczny wentylator o średnicy 150mm daje gwarancję stałej i równomiernej temperatury wewnątrz inkubatora. Otwory wentylacyjne umieszczone są w podstawie i w pokrywie inkubatora. 
 
Wilgotność - odpowiednie warunki w inkubatorze są generowane przez parującą wodę, którą wlewa się do specjalnie wyprofilowanych kanałów wodnych, znajdujących się w podstawie inkubatora.  W ciągu całego czasu trwania inkubacji należy kontrolować poziom wody i uzupełniać ją w miarę jej ubywania !  Do precyzyjnego pomiaru wilgotności proponujemy dokupić higrometr (dostępny w naszym sklepie), który umożliwi pełną kontrolę dla uzyskania prawidłowych warunków inkubacji i klucia.
 
Obracanie jaj w inkubatorze - półautomatyczne lub ręczne. Do półautomatycznego obrotu jaj służy klucz - dźwignia, która zmienia kąt nachylenia wszystkich jaj umieszczonych w gniazdach specjalnie zamontowanych zasobników (system bujania jaj).  Dla zwiększenia pojemności wylęgarki lub w przypadku inkubacji dużych jaj, można wykluwać pisklęta również na płaskiej siatce, wówczas obracamy jajka ręcznie.
 
Instrukcja obsługi – obszerny i zrozumiały tekst napisany w j. polskim. Do każdego inkubatora dodajemy gratis, materiały szkoleniowe – poradnik na temat sztucznego wykluwania ptaków.
 
Dane techniczne:
Elektroniczny termostat
Dokładność sterownika temperatury +/- 0,1 C
Zewnętrzny wyświetlacz LCD temperatury
Posiada ochronę przed nagłymi zmianami napięcia i zjawiskami atmosferycznymi
Temperatura inkubacji 37,8 °C
Obracanie jaj półautomatyczne lub ręczne
Zasilanie z sieci 230V
Wymiary zewnętrzne: 47x47x20 cm
Produkcja na terenie EU, oznakowanie CE
Certyfikaty zgodne z wymogami i dyrektywami EU.
II klasie ochrony przed porażeniowej
Ochrona środowiska N3;
Stopień ochrony IP 24
Gwarancja: zakup konsumencki 2 lata, zakup komercyjny 1 rok, od daty zakupu
 
inkubator wylęgarka  - sklep darewitCena w naszym sklepie - przejdź tutaj
 
 

 
W naszej ofercie dostępny również model inkubatora jaj z pilotem zdalnie sterującym temperaturą  w zakresie od 35,0ºC do 42,0ºC z dokładnością do 0,1ºC (model RO-22) . Hodowca może samodzielnie ustawiać i zmieniać wybraną przez siebie temperaturę klucia.
 
inkubator jaj półautomatyczny - sklep darewit WarszawaInkubator RO-22 Cena i opis w sklepie tutaj

 

 
 Inkubator elektroniczny sterowany pilotem na podczerwień
 

inkubatory jaj darewit - sklepWszystkie modele wylęgarek do jaj wraz z cenami znajdziesz w naszym sklepie - przejdź tutaj


 

Tagi: inkubator jaj półuutomat, pół-automatyczna wylęgarka jaj do drobiu, inkubator jaj z tacą ółautomatyczną na 56 jaj kury, klujnik i inkubator w jednym urzadzeniu, tani inkubator domowy. 

 

 
 
Darewit Inkubatory do jaj O nas Kontakt Prawa autorskie Sklep
darewit.pl - sprzedaż urządzeń do inkubacji: inkubatory domowe, aparaty lęgowe, prześwietlarki jaj i inne urządzenia dla wychowu i odchowu piskląt.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Copyright by darewit.pl, ul. Licealna 81, 04-424 Warszawa ©